Gdzie szukać promocji do kuchni i nie tylko

Muszę przyznać, że lubię kombinować – szukać okazji i różnych opcji, dzięki którym da się zrobić zakupy sprytniej. Korzystam z apek poszczególnych marketów, przeglądam gazetki i planuję. Myślę, że nie jestem wyjątkiem pod tym względem. Wiele osób kombinuje, żeby kupić taniej, bardziej okazyjnie. Jak i gdzie szukać promocji, żeby nie stracić zbyt dużo czasu? Zaraz się dowiecie.

oferty_promocyjneJak szukać dobrych promocji?

Duża różnorodność ofert i natłok informacji mogą sprawić, że poczujemy się przytłoczeni ilością promocji aktualnie dostępnych w marketach. Wtedy możliwe są różne scenariusze – albo kupimy zdecydowanie zbyt wiele albo się poddamy i zrezygnujemy z poszukiwań, pójdziemy do najbliższego dużego marketu i po prostu kupimy to, czego potrzebujemy. Dlatego w przypadku promocji potrzebny jest plan. Przede wszystkim trzeba się starać nie popadać w przesadę i ufać rozsądkowi.

  1. Ja zaczynam szukać promocyjnych ofert na produkty, których aktualnie potrzebuję – jedzenie, sprzęty albo elektronika. Warto zrobić dobre rozeznanie na rynku przed zakupami. Dzięki temu można niemało zaoszczędzić.
  2. Drugim, moim zdaniem sensownym podejściem, jest szukanie promocyjnych ofert, na przykład na sprzęty, po sezonie. Dzięki temu można kupić taniej sprzęt elektroniczny w lecie, meble ogrodowe pod koniec wakacji, czy przybory do szkoły w zimie.
  3. Bardzo wygodną metodą jest szukanie konkretnych produktów, na przykład masła, w promocjach w marketach. Standardowa cena masła jest dużo wyższa od promocyjnej, więc można niemało zaoszczędzić. Sposób wyszukiwania po produktach oferuje https://hotshops.pl
  4. Ja lubię też wyszukiwać po kategoriach, np. „kuchnia”. Można trafić na świetne okazje i wymienić sobie na przykład deski do krojenia albo młynki do przypraw. Zdarzają się prawdziwe perełki na Amazonie albo w marketach.
  5. Przed wybraniem się do marketu staram się sprawdzić w nim aktualne promocje i uaktywnić kody rabatowe w apkach, zrobić sobie listę zakupów zawierające produkty w dobrych cenach. Robię tak na przykład przed wizytą w Carrefourze, Lidlu i Biedronce. Jeśli chodzi o promocje, Biedronka jest w tym naprawdę dobra. Nawet ja dałam się wciągnąć w przeglądanie propozycji i wyszukiwanie najlepszych dla mnie produktów.

 

Szukanie promocji nie musi więc zajmować dużo czasu, ani być męczące. Wystarczy dobra strona albo apka, w której są różne opcje wyszukiwania. Można sobie też ustawić powiadomienia o nowych promkach i być na bieżąco z tym, co nas interesuje, np. masłem albo olejem. Na zakupy trzeba mieć pomysł, i warto sobie pomóc w jego realizacji. To nie jest trudne :-)

 

Artykuł sponsorowany

Autor: ania

Udostępnij ten post przez

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>