Nocny przyrost dupy

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię jeść w nocy. Tak, po 18, nawet około północy, później nawet. Chrupać, przegryzać, jeść w nocy obiad. No i dusza rośnie… Po pewnym czasie nasza dusza może przestać się mieścić w nasze ubrania. Przychodzi dół i zaczynamy lubić funpage Chodakowskiej. Patrzymy na wspaniałe metamorfozy zwykłych zapracowanych kobiet i od jutra zaczynamy ćwiczyć. No dobra, może pojutrza, weekend chyba będzie w sam raz, nie, poniedziałek, tak, początek tygodnia jest odpowiedni na rozpoczęcie przemiany. Hmm, cholera, nie wyszło w ten tydzień. Na pewno w następny ruszę dupsko. Ok, po tych paru miesiącach ćwiczeń przed komputerem wujek Google by się przydał, żeby powiedzieć, co jeść w nocy, żeby nam się jednak zbyt wygodnie przed kompem nie siedziało na naszych nowych poduchach. Przerzucając na hasło “co jeść w nocy” strony fanatyków fitnessu i kulturystyki udało mi się trafić na kilka porad. Oto kilka z nich:

1. Nie jedz nic (odkrywcze, zapamiętam)

2. Jedz tuńczyka albo lepiej nie jedz, bo chyba raczej tłusty jest (dam im kilka miesięcy na podjęcie decyzji, zobaczymy jak im poszło)

3. Jedz nabiał (ok, przynajmniej zdrowo)

4. Unikaj węglowodanów (sam sobie unikaj, cholera, przecież one najbardziej smakują)

5. Zjedz warzywa, owoce (czyli sposób na chomika – wsadź sobie jabłko do pyska)

6. Orzechy, nasiona przegryzaj (czyli kolejny sposób na gryzonia, żuchwa mnie rozboli)

8. Jak jesteś głodny – wypij 2 szklanki wody (super, po kilku godzinach więcej czasu spędzę w toalecie niż przed kompem, efektywne…)

9. Jedz lepiej, regularniej w dzień (w większości przypadków rada typu “after birds” (tłum. po ptokach))

10. Mój faworyt, dlatego zostawiłam na koniec – idź umyj zęby, oszukasz żołądek (tak, wmówię mu, że idę spać i cichutko wrócę do kompa)

Skąd to wiem? A stąd:

 – z internetów, wielu

Dobranoc

Autor: ania

Udostępnij ten post przez

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>