Wyznania promocjoholiczki

Mam wiele słabości – torebki, kubki czy inne pierdółki, które zamawiam od „przyjaciół” z Chin czy Korei. Lubię wynajdować fajne rzeczy w fajnych cenach. To chyba jest przypadłość matek – szukają i kombinują, żeby było tanio i dobrze. W praktyce niestety oznacza to po prostu WERTOWANIE. Kiedy przychodzi nowa pora roku i moje chłopaki potrzebują odpowiedniej garderoby, wtedy zaczynają się poszukiwania – na stronach sklepów internetowych, portalach aukcyjnych czy w końcu w gazetkach promocyjnych sieci handlowych. Te ostatnie wertuję też kiedy poszukuję innych rzeczy – opiekacza, blendera czy wagi kuchennej. Robię to bo nie lubię przepłacać. Pewne rzeczy, takie jak AGD czy ubrania właśnie, kupuję zawsze po uprzednim zbadaniu rynku. Czuję się naprawdę fatalnie, kiedy dowiaduję się, że przepłaciłam za coś kilkadziesiąt złotych. Tak po prostu mam, życie nauczyło mnie oszczędności i tego się trzymam. Można naprawdę sensowniej wydać nadwyżki kasy niż przepłacać na każdym kroku.

kuponyWszystko fajnie, tylko jak sprawnie ogarnąć poszukiwania tych najtańszych produktów albo też dodatkowo zdobyć kupony rabatowe i inne zniżki? Na pewno nie chodząc po sklepach i zbierając gazetki. Uciążliwe jest też wchodzenie na wszystkie strony sklepów. Odpowiedzią są specjalne serwisy – agregaty ofert z różnych sieci handlowych. Wyobraźcie sobie jedno miejsce w sieci w którym znajdziecie oferty podzielone na kategorie, a do tego będziecie mieli dostęp do kuponów rabatowych sklepów. Brzmi całkiem fajnie, prawda? W takim razie sprawdźcie sobie stronę http://gazetkapromocyjna.com.pl/ i zobaczcie jak w jednym miejscu można przeglądać całe mnóstwo ofert, łatwo i przyjemnie. Mnie podoba się łatwość przeglądania gazetek – nie tną się, łatwo przewija się kolejne strony, a to jest dla mnie naprawdę istotne jak zaczynam swoje poszukiwania.

Idzie wiosna więc lista zakupów zaczyna się tworzyć. Moje wertowanie zapowiada się całkiem przyjemnie ;-)

Autor: ania

Udostępnij ten post przez

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>