Zdecydowanie nietypowy pomysł na prezent

W poszukiwaniu oryginalnego pomysłu na prezent jesteśmy w stanie przekopać tony internetu i najróżniejszych zestawień oraz poradników. Istnieje niezliczona ilość pomysłów na prezenty na każdą okazję. Muszę przyznać, że ludzka pomysłowość już nie raz przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Nie zawsze jednak dziwny pomysł jest odpowiedni na daną okazję i lepszą opcją będzie coś w nieoczywisty sposób prostego i praktycznego. Chcecie wiedzieć co mam na myśli?

 

Praktycznie jak dawniej

Bardzo często poszukiwanymi pomysłami na prezenty są rzeczy praktyczne. Zwykle wybieramy je dla naszych rodziców, dziadków czy po prostu dla osób starszych, dla których podarunek przeważnie musi mieć wartość użytkową. Kilkadziesiąt lat temu cennym podarunkiem była kawa albo na przykład zestawy sztućców. Ogromną wartość miały produkty zagraniczne, które w Polsce były bardzo trudno dostępne. Nic więc dziwnego, że nasi rodzice oraz dziadkowie cieszą się z prezentów, które znajdą zastosowanie i nie będą się jedynie kurzyć na półce.

 

Zdrowo jak lubimy

Czy pomysł na prezent może uwzględniać zdrowe propozycje? Zdecydowanie tak! Moda na owocowe czwartki udowadnia, że zdrowe upominki są cenione przez młodych i tych nieco starszych. Ja sama doceniałam pomysłowość koleżanki, która co tydzień wybierała najróżniejsze owoce do biura, żeby tylko jak najbardziej nas zaskoczyć. Pomysł na owocowy prezent może być więc świetną propozycją na każdą okazję dla tych, którzy lubią niespodzianki i cenią zdrowy styl życia.

 

pomysł na owocowy prezentOryginalny pomysł na prezent dla Mamy

Zbliżający się Dzień Mamy jest okazją do podarowania prezentu innego niż dotychczas – zaskakująco pysznego i zdrowego, a przy tym zdecydowanie praktycznego. Czy ja jako mama chciałabym dostać taką niespodziankę? Pewnie! Prezent na Dzień Matki w postaci zestawu owoców egzotycznych, które „smakują jak marzenie” albo „kuszą smakiem” na pewno pozytywnie by mnie zaskoczył. Pięknie zapakowane, świetnie wyglądające i nie sfatygowane jak w markecie owoce to świetna opcja, nie tylko z okazji Dnia Mamy. Generalnie dla mnie bomba!

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z Fruits Today

Autor: ania

Udostępnij ten post przez

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>